FIRST RACE Winner Maggie's Boy 8-5

JOCKEY Tevin Foster

TRAINER Norman Smith

DISTANCE 6 furlongs 1,200 metres

MARGINS 6 1/4 by 4

SPLITS 23.4 x 48.3 TIME 1:17.2

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SECOND RACE Winner Papa Albert 3-5

JOCKEY Reyan Lewis

TRAINER Shaun Williams

DISTANCE 5 1/2 furlongs 1,100 metres

MARGINS 3/4 by 5

SPLITS 24.3 x 49.2 FINAL TIME 1:11.2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

THIRD RACE Winner Bruce Wayne 3-1

JOCKEY Aaron Chatrie

TRAINER Steven Todd

DISTANCE 6 furlongs 1,200 metres

MARGINS 10 1/4 by 1 1/4

SPLITS 23.4 x 48.1 FINAL TIME 1:17.1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FOURTH RACE Winner Another Bullet 1-1

JOCKEY Dane Dawkins

TRAINER Patrick Lynch

DISTANCE One Mile 1,600 metres

MARGINS 1 3/4 by 4 3/4

SPLITS 24.2 x 48.1 x 1:14.0 FINAL TIME 1:43.3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIFTH RACE Winner Triple Seven 5-1

JOCKEY Anthony Thomas

TRAINER Steven Todd

DISTANCE 5 furlongs round 1,000 metres

MARGINS 1 3/4 by 6

SPLITS 23.3 x 48.1 FINAL TIME 1:03.0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SIXTH RACE Winner Aava Jaelyn 23-1

JOCKEY Roger Hewitt

TRAINER Donovan Thompson

DISTANCE 6 furlongs 1,200 metres

MARGINS 1 1/2 by 1 1/4

SPLITS 23.4 x 48.0 FINAL TIME 1:17.3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEVENTH RACE Winner Pass The Booze 2-1

JOCKEY Christopher Mamdeen

TRAINER Donovan Russell

DISTANCE 5 1/2 furlongs 1,100 metres

MARGINS 9 by 1 3/4

SPLITS 24.1 x 48.0 FINAL TIME 1:09.0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EIGHTH RACE Winner No Surrender 5-2

JOCKEY Aaron Chatrie

TRAINER David Lee Sin

DISTANCE 5 furlongs round 1,000 metres

MARGINS 1 3/4 by a neck

SPLITS 24.3 x 49.2 FINAL TIME 1:04.4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NINTH RACE Winner Artesia 3-5

JOCKEY Dick Cardenas

TRAINER Richard Azan

DISTANCE 5 1/2 furlongs 1,100 metres

MARGINS 7 BY 3 1/2

SPLITS 23.3 x 47.0 FINAL TIME 1:07.2

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TENTH RACE Winner Go Deh Girl 2-1

JOCKEY Tevin Foster

TRAINER Anthony Nunes

DISTANCE 5 furlongs straight 1,000 metres

MARGINS 4 3/4 by 3/4

SPLITS 22.3 x 44.4 FINAL TIME 58.2

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ELEVENTH RACE Winner Double Diva 1-1

JOCKEY Anthony Thomas

TRAINER Jason DaCosta

DISTANCE 7 furlongs 1,400 metres

MARGINS 5 by 3/4

SPLITS 23.3 x 46.1 x 1:11.1 FINAL TIME 1:26.2

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Leave a Reply

Your email address will not be published.